CORPSCENE

По-перше, спілкування з людьми з усього світу, знайомство з різними культурами та бізнесами як онлайн, так і в робочих поїздках. По-друге, гнучкий графік і можливість самостійно впливати на свій дохід, який залежить від результату роботи. Мозок постійно генерує рішення та шляхи укладання нових угод. Сукупність цих трьох особливостей створює для мене неповторні переваги роботи та робить її захопливою. Зараз майже будь-яка сфера бізнесу має сайт, мобільний додаток, інтернет-магазин, але при цьому найчастіше власники бізнесів можуть бути не пов’язані з ІТ сферою. Тому для створення, а також техпідтримки будь-яких сервісів наймають аутсорсингові ІТ компанії, які розробляють під ключ.

  • Проте проєктний менеджер тісніше взаємодіє зі своєю командою.
  • Обов’язки, що у сфері IT, що за її межами звучать дуже схоже, якщо не однаково — знайти клієнтів, зацікавити в покупці й переконати, що життя без цього продукту не буде повноцінним.
  • Цей процес може тривати від декількох тижнів до декількох місяців.
  • Він не пише документацію як бізнес-аналітики, але тісно працює з ними в ході продажу.
  • Весь курс вас буде підтримувати особистий куратор, а після – ми допоможемо зі складанням резюме і порекомендуємо вас партнерам IAMPM.
  • Також можуть бути передбачені додаткові бонуси й нарахування за виконання чи перевиконання плану тощо.

Андрій має 15 років досвіду у сфері IT, 11 років із яких працює в компанії SPD-Ukraine, з 2018 року обіймає посаду Engineering Manager на fintech-проєкті PitchBook. Щоб стати менеджером з продажу, не потрібно здобувати вищу освіту. Але ви можете покращити свої навички на спеціальних курсах з продажу. Крім цього, багато компаній пропонують навчання безпосередньо під час стажування. У деяких командах це по факту помічник Sales менеджера.

Менеджер з продажу IT-послуг

Це наступна сходинка проєктного або Sales менеджера. Якщо бізнес якогось клієнта об’ємний, і в ньому сформувалося багато різних підпроєктів, навколо нього формується окремий акаунт. Менеджер відповідає за розвиток стосунків із конкретним клієнтом, за допродаж, вибудовування ефективних процесів в акаунті.

Переваги роботи IT Sales Manager

Порівняно новий напрямок, який почав поширюватися та популяризуватися у зв’язку з комп’ютеризуванням бізнесу, розвитком цифрових технологій у всіх сферах життя та бізнесу. Аутстаффінгові компанії припускають «оренду» технічних фахівців для роботи на проекті клієнта, але він залишається в штаті своєї ІТ компанії. Якщо ви думали, що IT компанія це вже такий вид компанії, то ви глибоко помилялися.

Що крутого в IT-продажах

Розпочав свою кар’єру у 2006 році простим менеджером з продажу. Співпрацював з низкою великих міжнародних компаній, серед яких Tp-Link, Asus. Вміє вибудовувати відділи продажів, виводити на ринок нові продукти і передавати свої знання всім охочим легкою, доступною і зрозумілою https://wizardsdev.com/ мовою. Сподіваємося, що після прочитання статті стало зрозуміліше, чим займаються сейлзи та чи підійде вам ця професія. Якщо ж ви твердо вирішили, що продажі в IT — це те, чим хочете займатися, але вам не вистачає фактичних знань, існує безліч вебінарів, статей і курсів.

Переваги роботи IT Sales Manager

Для більшості компаній досвід роботи з CRM-системами або хоча б уявлення про те, що це таке, — обов’язковий пункт. Якщо це єдине, з чим ви не стикалися, але у вас є бажання працювати сейлзом, і ви підходите за іншими критеріями, не варто впадати у відчай. Потрібно шукати вакансії, де знання CRM-систем буде вказане як «бажане, але необов’язкове» і вчитися вже в процесі роботи. Якщо в описі посади цього пункту нема, краще уточнити в HR-а. Це обробка конкретної можливості роботи з клієнтом. На мою думку, це найскладніша частина роботи менеджера з продажів.

Базовые знания в IT

Щоб добре заробляти, треба напрацювати клієнтську базу та «набити руку». А ще – завжди виконувати план продажів (ще один привід для стресу). Основна задача сейлза – закохати клієнта у товар чи послугу. Для цього менеджер з продажу консультує покупця, допомагає розібратися в асортименті і вибрати потрібне.

Переваги роботи IT Sales Manager

Віктор Сахно, Lead People Partner у Pingle Game Studio, розповідає про професію HR. Своїм досвідом та оглядом ділиться Роман Панасюк, дата-аналітик у продуктовій IT-компанії Quarks. Concept Artist та ілюстратор Денис Циперко працює у професії вже понад сім років.

Підтвердіть вашу ел. пошту

Дуже важливо відпрацювати вашу унікальну авторську розповідь про компанію, зробивши її короткою і змістовною. Можете спробувати підхід elevator pitch. Показуємо, які підходи та інструменти краще використовувати для залучення і ведення клієнта по воронці. Головне не забувайте — від того, чи вам цікаво працювати в тій чи іншій компанії залежить ефективність вашої роботи і бажання розвиватися. Особисто я працювала як у Продуктових, так і в Аутсорсингових компаніях. У продукті мені було цікаво занурюватися у розвиток спільного «дітища», а в аутсорсі було круто спілкуватися з новими клієнтами та розвивати проекти у різних сферах.

Перше — це про те, як знайти та залучити  клієнта, а друге — як підписати угоду. Будь-який Sales менеджер прагне сформувати свою мережу контактів, яка б приносила компанії проєкти. Так би мовити, спочатку попрацювати на заліковку, щоб потім заліковка працювала на тебе. вакансія Sales Manager віддалено Своїм досвідом та оглядом ділиться Світлана Іваницька, яка працює на посаді менеджерки команди Experience-дизайнерів у EPAM. Вона розповідає, хто ж такий Usability-фахівець. Своїм досвідом та оглядом ділиться Андрій Головко, Engineering Manager у SPD-Ukraine.

Представники цієї сфери мінімально пов’язані з паперовою роботою та бюрократією. Вони постійно комунікують з цікавими й різними людьми, заводять знайомства і можуть планувати свій дохід, адже знають – їх заробіток повністю залежить від кількості продажів. Окрім цього, у багатьох компаніях на посаду сейлза беруть без вищої освіти та й отримати підвищення до керівника відділу чи регіонального представника можна за рік-два. Мені хочеться пояснити різницю між видами IT компаній простими словами, «на пальцях», щоб було доступно навіть новачкові. Якщо спочатку складно говорити з клієнтами голосом — телефоном, у зумі, а вас чомусь відразу призначили сейлзом, попросіть тімліда дати вам побути якийсь час лідогенератором.

Натискаючи кнопку «Підписатися», ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. В Україні менеджер з продаж в айті зовсім відрізняється від менеджера з продаж в країнах першої ланки. Адже в більшості у наших IT компаніях людей просто перепродають іншим IT компаніям за кордоном на аутсорс. Агенція інтернет-маркетингу Big Sales у зв’язку із розвитком шукає в свою команду менеджера з продажу рекламних послуг. Дарина Мараховська, Middle IT Recruiter у Pingle Game Studio, розповіла про особливості рекрутингу в IT та Gamedev. Про те, чим займається рекрутер, що важливо знати такому спеціалісту та де можна навчитися рекрутингу.

Читайте также

Займалася просуванням продуктів та продажами ПЗ у сферах ритейла та HoReCo на західному ринку. Логічним буде висновок, що Продуктові Компанії займаються виготовленням продукту. Що ж, сьогодні ми з вами поговоримо про види IT компаній.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *